Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea lavabila a 8.5L

Număr anunț
DA22121909
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI RO743153)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,42 RON
Valoare atribuită
50,42 RON
Data publicării
18.12.2018 14:40
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,42 RON

din 50,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.