Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panglica personalizata

Număr anunț
DA40546766
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
Furnizor / câștigător
LEONTE & COMP IMPORT EXPORT SRL (CUI 1564113)
Cod CPV
39561140-5 · Pasmanterie ornamentala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,40 RON
Valoare atribuită
410,40 RON
Data publicării
03.06.2026 18:26
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
04.06.2026 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,40 RON

din 410,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.