Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii capitale sala de clasa
- Număr anunț
- DA22120354
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CRISTIAN (CUI 29517650)
- Furnizor / câștigător
- M.M.I. TEHNIC SRL (CUI 36572593)
- Cod CPV
- 45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.292,10 RON
- Valoare atribuită
- 97.292,10 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 14:03
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
97.292,10 RON
din 97.292,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro