Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ADEZIVA 48/66 TRANSPARENTA

Număr anunț
DA22117835
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
UCECOM CONSULTANCY SRL (CUI RO29449904)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391 RON
Valoare atribuită
391 RON
Data publicării
18.12.2018 13:03
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391 RON

din 391 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.