Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fierastrau circular, stationar, cu masa, pentru lemn, Panzer M1H-ZP2-250, 1800 W
- Număr anunț
- DA22116399
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668,30 RON
- Valoare atribuită
- 668,30 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 12:29
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
668,30 RON
din 668,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro