Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi

Număr anunț
DA22102184
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN MAIOR REGHIN (CUI 2530089)
Furnizor / câștigător
METAREG COM S.R.L. (CUI RO5093728)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,11 RON
Valoare atribuită
773,11 RON
Data publicării
17.12.2018 15:00
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,11 RON

din 773,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.