Acasă · Licitații
· Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bunuri pentru intretinere si functionare
- Număr anunț
- DA22087867
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA JINA (CUI 17945580)
- Furnizor / câștigător
- COM TRANS PAK SRL (CUI ro17419594)
- Cod CPV
- 44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940,72 RON
- Valoare atribuită
- 940,72 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 09:03
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
940,72 RON
din 940,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro