Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOILER TERMOELECTRIC BILIGHT S1 150L ERP, BOILER ELECTRIC TDG PLUS 80

Număr anunț
DA22086886
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Drobeta (CUI 4222190)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44621200-1 · Boilere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.595,80 RON
Valoare atribuită
1.595,80 RON
Data publicării
17.12.2018 08:09
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.595,80 RON

din 1.595,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.