Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE MOBILIER SCOLAR
- Număr anunț
- DA22089641
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nasturelu (CUI 18990474)
- Furnizor / câștigător
- TRANDAFIR D. FLOREA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34077459)
- Cod CPV
- 45451200-5 · Lucrari de montare de lambriuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176 RON
- Valoare atribuită
- 27.456 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 09:58
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.456 RON
din 176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro