Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet tigla
- Număr anunț
- DA22110237
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 45261211-6 · Lucrari de acoperire cu tigla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.187,10 RON
- Valoare atribuită
- 7.187,10 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 10:09
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.187,10 RON
din 7.187,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro