Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Consolidare mal drept, rupere dig punct Raduta Victor, 60 ml pârâu Vasui
- Număr anunț
- DA22107386
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Vrancioaia (CUI 4447266)
- Furnizor / câștigător
- VILA GENERAL CONSTRUCT S.A. (CUI RO1642602)
- Cod CPV
- 45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.415,19 RON
- Valoare finală
- 74.500 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 08:50
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.