Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMET DE REPARARE SI INTRETINERE A CENTRALEI TERMICE

Număr anunț
DA22081371
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
OMNI MARKET SRL (CUI 18520545)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302,52 RON
Valoare atribuită
1.302,52 RON
Data publicării
14.12.2018 13:41
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,52 RON

din 1.302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.