Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reinoire ESET Internet Security, 3 ani, 7 dispozitive-Filiala

Număr anunț
DA22114538
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
GIROS COMPANY SRL (CUI RO6349418)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498 RON
Valoare atribuită
498 RON
Data publicării
18.12.2018 11:43
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498 RON

din 498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.