Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit reparatie automatizare usa

Număr anunț
DA22105903
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.7 (CUI 29024547)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010,92 RON
Valoare atribuită
1.010,92 RON
Data publicării
17.12.2018 19:22
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010,92 RON

din 1.010,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.