Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat
Lucrari de constructii
- Număr anunț
- DA22093618
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULCANA-PANDELE (CUI 14932420)
- Furnizor / câștigător
- MATEDAN CONSTRUCT CONF S.R.L. (CUI 37163104)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.500 RON
- Valoare atribuită
- 23.043,28 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2018 11:34
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.043,28 RON
din 23.500 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 456,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.