Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII ARHIVA

Număr anunț
DA22110874
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JOSENII BIRGAULUI (CUI 28216196)
Furnizor / câștigător
IORDACHE MARIA MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32024261)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.425 RON
Valoare atribuită
10.425 RON
Data publicării
18.12.2018 10:22
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 20:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.425 RON

din 10.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.