Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII BIBLIOTECA

Număr anunț
DA22104076
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PETER THAL (CUI 29413200)
Furnizor / câștigător
SIRGHI D. FLORIN CONSTANTIN INTREPRINDERE FAMILIALA (CUI RO26145943)
Cod CPV
72510000-3 · Servicii de gestionare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.261 RON
Valoare atribuită
1.261 RON
Data publicării
17.12.2018 15:51
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.261 RON

din 1.261 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.