Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE MEDICALA DE CALATORIE ITALIA

Număr anunț
DA22113321
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI RO14057015)
Furnizor / câștigător
MARBONA CONSULTING SRL (CUI RO23301843)
Cod CPV
66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
18.12.2018 11:16
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.