Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brat hidraulic Green Shark 450
- Număr anunț
- DA22117457
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- MECOMAG H.V. SRL (CUI RO26100062)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.832 RON
- Valoare atribuită
- 18.832 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 12:54
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.832 RON
din 18.832 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro