Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENT,ACCESORII,SI CONSUMABILE

Număr anunț
DA22115529
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 sat Lunca Banului (CUI 28515139)
Furnizor / câștigător
BRANISS SRL (CUI 11373420)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
934,45 RON
Valoare atribuită
934,45 RON
Data publicării
18.12.2018 12:06
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

934,45 RON

din 934,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.