Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trasport marfa de volum 16mc cu autoutilitara
- Număr anunț
- DA22088062
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- REZIDENT HOUSE SRL (CUI RO24961708)
- Cod CPV
- 60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.825 RON
- Valoare atribuită
- 3.825 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 09:10
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.825 RON
din 3.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro