Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare la deschidere-inchidere supape de siguranta
- Număr anunț
- DA22119742
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU (CUI 29356970)
- Furnizor / câștigător
- IDMS CENTRAL SRL (CUI RO26117960)
- Cod CPV
- 71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:50
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480 RON
din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro