Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANV. LAUFENN 185/65R15 88T FIT IARNA

Număr anunț
DA22105568
Autoritate contractantă
COMUNA RAMNA (CONSILIUL LOCAL RAMNA JUD. CARAS-SEVERIN) (CUI 3227599)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,73 RON
Valoare atribuită
506,73 RON
Data publicării
17.12.2018 17:44
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,73 RON

din 506,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.