Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE RCA

Număr anunț
DA22115510
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Sibiu (CUI 27452660)
Furnizor / câștigător
STAR BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15337595)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,75 RON
Valoare atribuită
349,75 RON
Data publicării
18.12.2018 12:06
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,75 RON

din 349,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.