Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Epson EB-S41, SVGA, 3300 lumeni, Alb, Rezolutie 800 x 600, 15000:1 V11H842040

Număr anunț
DA22114627
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ARDEOANI (CUI 29191065)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.291 RON
Valoare atribuită
1.291 RON
Data publicării
18.12.2018 11:46
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.291 RON

din 1.291 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.