Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV: 33195100-4 Monitoare (Rev.2); CPV: 38652120-7 Videoproiectoare (Rev.2) CPV: 30213300-8 Compute

Număr anunț
DA22112805
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "EFTIMIE MURGU (CUI 29112169)
Furnizor / câștigător
LEIFER IT SOLUTION SRL (CUI RO38117270)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.791 RON
Valoare atribuită
5.791 RON
Data publicării
18.12.2018 11:03
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.791 RON

din 5.791 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.