Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie arhivare catalog
- Număr anunț
- DA22119369
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA I.G.DUCA PETROSANI (CUI 16171724)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
- Cod CPV
- 44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 996 RON
- Valoare atribuită
- 996 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:41
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
996 RON
din 996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro