Ofertă acceptată Cumpărare directă

CENTRALA TERMICA IN CONDENSATIE INCALZIRE, FARA KIT EVACUARE, HABITAT, 115 KW (50-30C)

Număr anunț
DA22118279
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC (CUI 4340684)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.840,34 RON
Valoare atribuită
10.840,34 RON
Data publicării
18.12.2018 13:14
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.840,34 RON

din 10.840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.