Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA MS VERIFICARE TEHNICA PERIODICA CENTRALE TERMICA
- Număr anunț
- DA22117127
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- GETINSTAL (CUI RO21521192)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520,16 RON
- Valoare atribuită
- 520,16 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 12:46
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
520,16 RON
din 520,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro