Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in managementul proiectelor

Număr anunț
DA22120486
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
PROJECT CORLAN SRL (CUI 25047297)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.420,92 RON
Valoare atribuită
4.420,92 RON
Data publicării
18.12.2018 14:07
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.420,92 RON

din 4.420,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.