Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
TICHETE SOCIALE GRADINITA
- Număr anunț
- DA22120426
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAGESTI (CONSILIUL LOCAL BLAGESTI) (CUI 3394260)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.12.2018 14:05
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
0,01 RON
din 50 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 49,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.