Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fir nylon rotund STIHL - 2,7 mm x 896 m

Număr anunț
DA22120560
Autoritate contractantă
Comuna Tepu (CUI 3655935)
Furnizor / câștigător
GAMI SRL (CUI 6514396)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,95 RON
Valoare atribuită
373,95 RON
Data publicării
18.12.2018 14:09
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,95 RON

din 373,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.