Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap doua usi cires cu inchizatoare
- Număr anunț
- DA22121317
- Autoritate contractantă
- CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 BISTRIȚA (CUI 4347720)
- Furnizor / câștigător
- SCHREINER & CO SRL (CUI RO12388896)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739,49 RON
- Valoare atribuită
- 739,49 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 14:26
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
739,49 RON
din 739,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro