Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii utilaje

Număr anunț
DA22115035
Autoritate contractantă
COMUNA BOD (CUI 4777213)
Furnizor / câștigător
IOSKANIR S.R.L. (CUI RO27750462)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,65 RON
Valoare atribuită
596,65 RON
Data publicării
18.12.2018 11:55
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,65 RON

din 596,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.