Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plata se va face in termen de 30 de zile de la primirea facturii, respectiv receptia produselor prin
- Număr anunț
- DA22103216
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.728 RON
- Valoare atribuită
- 1.728 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 15:26
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.728 RON
din 1.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro