Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de reparere si intretinere a echipamentelor video
- Număr anunț
- DA22129866
- Autoritate contractantă
- COMUNA PECINEAGA (CUI 4617891)
- Furnizor / câștigător
- LJF TOTALSERV S.R.L. (CUI 39328071)
- Cod CPV
- 50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare finală
- 6.000 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 09:44
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.