Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii echipamente informatice
- Număr anunț
- DA22124016
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Szacsvay Imre Oradea (CUI 12560842)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65,55 RON
- Valoare atribuită
- 65,55 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 15:32
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65,55 RON
din 65,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro