Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de mentenanta la centrala telefonica din cadrul SIRU Focsani

Număr anunț
DA22123132
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
MARIMARC IMPEX SRL (CUI RO3181475)
Cod CPV
50334110-9 · Servicii de intretinere a retelei telefonice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,80 RON
Valoare atribuită
537,80 RON
Data publicării
18.12.2018 15:08
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,80 RON

din 537,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.