Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,6% sub estimat
Furnizare motorina pentru incalzire
- Număr anunț
- DA22131017
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC SEBIS (CUI 3518954)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.400 RON
- Valoare atribuită
- 50.800 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 10:11
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.800 RON
din 54.400 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 3.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.