Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI MOTOR 5W40 FULL SYNTHETIC DIVERSE SPECIFICATII / ULEI MOTOR SINTETIC 5W40

Număr anunț
DA22126673
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833,80 RON
Valoare atribuită
833,80 RON
Data publicării
18.12.2018 21:04
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833,80 RON

din 833,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.