Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DERATIZARE LA OBIECTIVELE SDEE TARGOVISTE - anunt ADV 1052162/27.11.2018
- Număr anunț
- DA22107767
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- BEST INOVATIONS IDEA SRL (CUI 37719324)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.520,71 RON
- Valoare atribuită
- 9.520,71 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:03
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.520,71 RON
din 9.520,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro