Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII,MONTAJ CORPURI ,INLOCUIT BECURI ECONOMICE ARSE IN COMUNA SI LOCALITATILE AFERENTE
- Număr anunț
- DA22132583
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALASU DE SUS (PRIMARIA SALASU DE SUS JUD. HUNEDOARA) (CUI 5453819)
- Furnizor / câștigător
- ROBERT INSTAL SRL (CUI RO22063719)
- Cod CPV
- 31681400-7 · Componente electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.210 RON
- Valoare atribuită
- 5.210 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 10:51
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.210 RON
din 5.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro