Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTI BIBLIOTECA

Număr anunț
DA22132416
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "PAUL IORGOVICI" CARAS-SEVERIN (CUI 3228411)
Furnizor / câștigător
ZENOCART SRL (CUI RO11206961)
Cod CPV
22114000-2 · Dictionare, harti, carti de muzica si alte carti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,43 RON
Valoare atribuită
371,43 RON
Data publicării
19.12.2018 10:47
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,43 RON

din 371,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.