Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de lucru personal gospodarie comunala

Număr anunț
DA22122243
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
Cod CPV
18114000-1 · Salopete de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.568 RON
Valoare atribuită
1.568 RON
Data publicării
18.12.2018 14:47
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.568 RON

din 1.568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.