Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale
- Număr anunț
- DA22118839
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 29127380)
- Furnizor / câștigător
- INTERTRANSCOM IMPEX SRL (CUI RO5169494)
- Cod CPV
- 42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279,82 RON
- Valoare atribuită
- 279,82 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:29
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
279,82 RON
din 279,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro