Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO DACIA DUSTER NT

Număr anunț
DA22134242
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII NEAMT (CUI 13598004)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.345,67 RON
Valoare atribuită
2.345,67 RON
Data publicării
19.12.2018 11:31
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.345,67 RON

din 2.345,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.