Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIE CRISTAL PENTRU DEPOZITARE FABRICATA DIN PVC. CU ROTI DIMENS. 39.50 X 69 CM. APROX 58 LITRI

Număr anunț
DA22127161
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
44614100-8 · Lazi de stocare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,70 RON
Valoare atribuită
119,70 RON
Data publicării
19.12.2018 07:56
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,70 RON

din 119,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.