Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate centrala sistem de calcul nuclee multiple i5; up 3,35 GHz, 8MB cache

Număr anunț
DA22126638
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura Judeteana Vrancea (CUI 37460920)
Furnizor / câștigător
BIOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 17658427)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.625 RON
Valoare atribuită
5.625 RON
Data publicării
18.12.2018 20:45
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 20:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.625 RON

din 5.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.