Ofertă acceptată
Cumpărare directă
casco
- Număr anunț
- DA22126250
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA ASIG & CONSULT SRL (CUI 37855814)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.133,30 RON
- Valoare atribuită
- 13.133,30 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 18:00
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.133,30 RON
din 13.133,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro