Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REDUCTOR DE PRESIUNE CALEFFI CU MANOMETRU 1/2"
- Număr anunț
- DA22125147
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42131141-6 · Supape reductoare de presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,75 RON
- Valoare atribuită
- 220,75 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 16:11
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220,75 RON
din 220,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro